Deklaracja dostępności
O mieście

VI miejsce dla Miasta Limanowa w kat. „Wydatki inwestycyjne samorządów 2021” w Rankingu pisma „Wspólnota”

Plakat informujący o VI miejscu Miasta Limanowa w Rankingu pisma "Wspólnota"

Miasto Limanowa zajęło VI miejsce w skali kraju w Rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „Wspólnota” w kategorii „Wydatki inwestycyjne samorządów 2021 – Miasta Powiatowe”, podsumowującym wydatki inwestycyjne w latach 2018-2020. Przyznane wyróżnienie władze miasta odebrały podczas XIX Samorządowego Forum Kapitału i Finansów, które w dniach 6-7 października odbyło się  w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Samorządowe Forum Kapitału i Finansów jest największą profesjonalną konferencją dla władz samorządowych w Polsce, podczas której dyskutuje się o problemach wykorzystania zasobów i aktywów którymi samorząd dysponuje, do jak najskuteczniejszego realizowania polityk, strategii i zadań o charakterze lokalnym. Spotkanie liderów samorządu, finansów i biznesu jest także okazją do wręczenia wyróżnień w Rankingu Pisma Samorządu Terytorialnego „Wspólnota”.

W tegorocznej XIX edycji Samorządowego Forum Kapitału i Finansów wręczenie wyróżnień miało miejsce podczas Gali Inwestorów Samorządowych, która odbyła się w ramach wydarzenia.

Wyróżnienie podczas Gali odebrał Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda, który wziął udział w Forum wraz ze swym Zastępcą Wacławem Zoniem, Skarbnikiem Miasta – Ireną Gawlik oraz Kierownikami Wydziału Oświaty Kultury Sportu i Spraw Społecznych Haliną Waktor oraz Wydziału Inwestycji Stanisławem Gorczowskim. Przedstawiciele władz miasta na miejscu uczestniczyli w panelach tematycznych, debatach, warsztatach, wykładach i sesjach plenarnych dotyczących m.in. rozwoju, edukacji czy zasad pozyskiwania wsparcia w nowej perspektywie unijnej, wymieniając się doświadczeniami z innymi innych samorządowcami.

 

 

Wróć do góry