Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Trwa nabór do zespołów artystycznych działających przy Limanowskim Domu Kultury

Plakat informujący o naborze do zespołów artystycznych działającyh przy LDK

Limanowski Dom Kultury ogłosił nabór do zespołów artystycznych:

DZIECIĘCA GRUPA ZESPOŁU REGIONALNEGO „LIMANOWIANIE” zaprasza wszystkie dzieci, w wieku od 3 lat, które lubią tańczyć i śpiewać. Zajęcia prowadzi  Iwona Gawlak – choreograf Zespołu Regionalnego „Limanowianie”. W ramach zajęć odbywa się nauka tańca i śpiewu regionalnego. Więcej informacji o zespole  TUTAJ

 

Plakat informujący o naborze do Dziecięcej Grupy Zespołu "Limanowianie"

ZESPÓŁ REGIONALNY „LIMANOWIANIE” IM. LUDWIKA MORDARSKIEGO – zaprasza młodzież i dorosłych, wszystkich, którzy lubią śpiewać, tańczyć i grać. Limanowianie od ponad 50 lat pełnią rolę kulturalnego ambasadora naszego regionu, są nieodłącznym elementem wydarzeń o charakterze kulturalnym i religijnym na terenie Limanowej. Zespół oferuje możliwość rozwoju artystycznego, współpracę z świetnymi ludźmi oraz udział w koncertach i wyjazdach.

Doświadczenie nie jest wymagane!  Więcej informacji o zespole: TUTAJ

Plakat informujący o naborze do Zespołu "Limanowianie"

LIMANOWSKA ORKIESTRA KAMERALNA poszukuje instrumentalistów powyżej 16 roku życia, grających na instrumentach smyczkowych. Mile widziani absolwenci szkół muzycznych lub uczniowie klas dyplomowych. W ramach członkostwa w orkiestrze zapewniamy atrakcyjny materiał nutowy, regularne koncerty, udział w kursach i warsztatach rozwijających potencjał twórczy. Do dyspozycji ma własną salą prób oraz pomieszczenie do indywidualnego ćwiczenia, obszerną biblioteką nutową i płytową wraz z profesjonalnym zapleczem technicznym. Limanowską Orkiestrę Kameralną prowadzi Krystian Jaworz.

Szczegółowe informacje: TUTAJ

Plakat informujący o naborze do Limanowskiej Orkiestry Kameralnej

ORKIESTRA DĘTA „ECHO PODHALA” zaprasza w swoje szeregi  zarówno muzyków z doświadczeniem jak i początkujących! Nabór kierowany jest do osób w wieku od 10 lat – dziewcząt, chłopców, kobiet i mężczyzn. Gra w zespole to nie tylko pasja, nabywanie nowych umiejętności, poznawanie nowych ludzi ale i okazja do zobaczenia nowych miejsc! Oczekiwane jest zaangażowanie i uczęszczanie na zajęcia z instruktorami.

Próby odbywają się w sali muzycznej w każdy piątek w godzinach 19:00- 21:00. Zajęcia prowadzi Marian Wrona. Więcej informacji o Orkiestrze TUTAJ

Plakat informujący o naborze do Orkiestry Dętej "Echo Podhala"
Wróć do góry