Deklaracja dostępności
Edukacja
.cls-1{fill:none;stroke:#000;stroke-linecap:round;stroke-linejoin:round;stroke-width:1.5px;}

Dzień Edukacji Narodowej w miejskich przedszkolach

Zdjęcia z uroczystości Dnia Edukacji Narodowej w przedszkolach miejskich

14 października uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej odbyły się w Miejskim Przedszkolu nr 1 oraz Miejskim Przedszkolu Nr 2. Była to okazja do złożenia podziękowań za trud wychowania, a także życzeń satysfakcji i radości z codziennej pracy z dziećmi.

W Miejskim Przedszkolu nr 1 uroczystość otworzyła dyrektor przedszkola Agnieszka Sułkowska, która serdecznie przywitała przybyłych gości, dziękując swym pracownikom za codzienną pracę i troskę o wychowanków. W części artystycznej także przedszkolaki  śpiewem, tańcem i krótką inscenizacją podziękowały obecnym jak i byłym pracownikom za ich pracę i trud wychowania, a pełne wzruszenia spotkanie poparte zostało przemówieniami i życzeniami, które skierowali do wszystkich pracowników przedszkola Zastępca Burmistrza Miasta Limanowa Wacław Zoń i Przewodnicząca Rady Miasta Jolanta Juszkiewicz.

Na zdjęciu uroczystość Dnia Edukacji Narodowej w Miejskim Przedszkolu nr 1
Na zdjęciu uroczystość Dnia Edukacji Narodowej w Miejskim Przedszkolu nr 1

Galeria

Ten szczególny dla nauczycieli pracowników oświaty dzień  świętowano także w Miejskim Przedszkolu nr 2. W części oficjalnej głos zabrała dyrektor placówki Halina Kożuch, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom, podziękowała za trud włożony w wychowanie młodego człowieka oraz zaangażowanie w jak najlepsze funkcjonowanie przedszkola. Życzenia dalszych sukcesów w pracy zawodowej wszystkim pracownikom przedszkola złożyli również Zastępca Burmistrza Wacław Zoń wraz z Przewodniczącą Rady Miasta Jolantą Juszkiewicz oraz Przewodniczący Rady Rodziców Emil Michałek. W części artystycznej dzieci wierszem, śpiewem i tańcem wyraziły swoje podziękowanie i słowa uznania dla wymagającej pracy nauczyciela,  wręczając gościom własnoręcznie wykonane upominki.

Galeria

Wróć do góry