13 października Dzień Edukacji Narodowej świętowano w ZSP nr 1, SP nr 2 oraz SP nr 3

Zdjęcia przedstawiają uroczystości Dnia Edukacji Narodowej w ZSP n1, SP nr 2 i SP nr 3

W środę 13 października z nauczycielami i pracownikami oświaty oraz całą społecznością szkolną Zespołu Szkół nr 1 w Limanowej, Szkoły Podstawowej nr 2 i Szkoły Podstawowej nr 3 w Limanowej  spotkały się władze Miasta Limanowa.

W tym dniu w placówkach szkolnych odbyły się uroczystości związane z Dniem Edukacji Narodowej, podczas których Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda wraz z Przewodniczącą Rady Miasta Limanowa złożyli Dyrekcji, Nauczycielom oraz wszystkim Pracownikom Oświaty słowa podziękowania za trud, serce i zaangażowanie w pracę z dziećmi i młodzieżą oraz życzenia wielu osiągnięć i sukcesów w zawodowej drodze życia, dydaktyczno-wychowawczej cierpliwości i wrażliwości oraz satysfakcji z wykonywanych obowiązków.

Zdjęcie z uroczystości Dnia Edukacji Narodowej

Dzień Edukacji Narodowej tradycyjnie był też okazją do przyznania nagród dyrektora i burmistrza nauczycielom, którzy w ostatnim roku szkolnym wyróżnili się swoją pracą, rozwijając uzdolnienia uczniów, doskonaląc ich umiejętności i poszerzając zainteresowania. Do osób wyróżnionych popłynęły gratulacje, wyrazy uznania i podziękowania a także życzenia dalszych sukcesów.

Z okazji święta Edukacji Narodowej, w podziękowaniu nauczycielom za ich codzienny trud i troskę z okolicznościowymi programami artystycznymi zaprezentowali się uczniowie poszczególnych szkół.

Zdjęcie z uroczystości Dnia Edukacji Narodowej