Deklaracja dostępności
Kultura

Wyjątkowe pokazy kinowego koncertu André Rieu 18 i 19 września w kinie KLAPS

Plakat promujący wydarzenie

Kino Klaps w Limanowej zaprasza na wyjątkowe pokazy kinowego koncertu André Rieu i jego Orkiestry Johanna Straussa. 18 i 19 września czeka nas prawdziwa uczta dla ucha i oka.

Minęło sporo czasu, odkąd André i jego Orkiestra Johanna Straussa przestali koncertować po całym świecie.

Tęsknimy za Wami! – mówi Maestro, ale zaraz dodaje: – Nie martwcie się jednak. Przygotowałem dla Was specjalny koncert, do obejrzenia tylko w kinach, byśmy znów mogli się spotkać!

Faktycznie: Znowu razem! to nowy kinowy koncert, w którym holenderski król walca zawarł ulubione fragmenty ze swoich wcześniejszych show. Wiele z tych magicznych utworów nie było dotąd pokazywanych w kinach.

Habanera z Carmen, walc Nad pięknym modrym Dunajem, pieśń Manhã de Carnaval czy Samotny pasterz na fletnię Pana to tylko niektóre hity – wybrane z międzynarodowych koncertów w São Paulo, Bukareszcie, Sydney, Meksyku, Istambule i Nowym Jorku – składające się na obszerny program nowego kinowego show.

W koncercie będziemy podziwiać też takie gwiazdy, jak: Mirusia Louwerse, Carmen Monarcha, Carla Maffioletti, Kimmy Skota, Lou Bega i duet Los Del Río.

W trakcie koncertu Pierre Rieu porozmawia ze swoim tatą o tym, jak przeżyli ostatni rok. Będzie to na pewno poruszająca rozmowa.

Będziecie też zaproszeni za kulisy oraz na specjalne przyjęcie.

Pamiętajcie, że koncert nie jest dostępny na DVD i Blu-rayu. Można go obejrzeć tylko w kinach na przełomie sierpnia i września.

Niech znów powróci magia i świetna zabawa! Zaproście przed wielki ekran swoją rodzinę oraz przyjaciół i bawmy się znów razem!

Koncert Znowu razem! będzie można zobaczyć w kinie Klaps 18 września o godz. 19:00 i 19 września o godz. 17:30. Bilety są dostępne w kasie kina Klaps lub online:

https://www.ldk.limanowa.pl/bilet/6346 oraz https://www.ldk.limanowa.pl/bilet/6347.

Wróć do góry