NARODOWY SPIS POWSZECHNY – w dniach 10-12 września można się spisać w mobilnym Biurze Spisowym

Zapowiedź akcji NSP na terenie miasta Limanowa

Mieszkańcy miasta Limanowa, którzy do tej pory nie spełnili obowiązku polegającego na spisaniu się w Narodowym Powszechnym Spisie Ludności i Mieszkań 2021 , mają okazję to zrobić w mobilnym Biurze Spisowym. Od piątku 10 września do niedzieli 12 września można się będzie spisać w trzech lokalizacjach na terenie miasta – osiedlu Z. Augusta, osiedlu Sowliny oraz w Łososinie Górnej.

• w piątek 10 września mobilne Biuro Spisowe zlokalizowane będzie na osiedlu Z. Augusta  – w okolicy Parku Wodnego,
  • w sobotę 11 września – na osiedlu w Sowlinach – obok pawilonów handlowych,
  • w niedzielę 12 września – przy remizie OSP w Łososinie Górnej.

Spisać można się będzie w godz. od 9.00 do 12.00.

UWAGA ! – udział w Narodowym Spisie Powszechnym jest obowiązkowy, a czas na dokonanie spisu mamy już tylko do końca trwającego miesiąca września! Więc kto się jeszcze nie spisał – zachęcamy do spisania się w mobilnych Punktach Spisowych.

Przypominamy, że w trakcie spisu można spisać nie tylko siebie, ale i wszystkich domowników – trzeba tylko znać ich PESELE. Warto jest więc mieć przy sobie dane wszystkich osób, z którymi zamieszkuje osoba dokonująca spisu – wówczas obowiązek spisowy zostanie w pełni dopełniony.