LOT Powiatu Limanowskiego zaprasza na II Powiatową Konferencję Pszczelarską

Plakat - zapowiedź Konferencji Pszczelarskiej

Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Limanowskiego zaprasza na II Powiatową Konferencję Pszczelarską w dniu 30 września br. godzina 11.00 – sala konferencyjna Hotelu Limanova, ul. Sikorskiego 28.

Konferencja  organizowana jest w ramach projektu pn. ,,W Powiecie Limanowskim pomagamy pszczołom – edycja 2021”, który realizowany jest dzięki otrzymanej dotacji w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadań publicznych Województwa Małopolskiego w obszarze ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego, z zakresu ochrony bioróżnorodności pn. ”Małopolska Pszczoła” w 2021 r.

Zgłoszenia udziału telefonicznie pod nr tel. 18 33 37 903 lub mailowo lotlimanowski@gmail.com

LOT Powiatu Limanowskiego zaprasza wszystkich zainteresowanych tematyką pszczelarską.

Plakat informujący o II Powiatowej Konferencji Pszczelarskiej