Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

16-17 września – bezpłatna mammografia w Limanowej

Plakat informujący o bezpłatnej mammografii

Centrum Medyczne MASZACHABA zaprasza na bezpłatną mammografię

W mammografii wykonywanej w ramach Programu Profilaktyki Raka Piersi można wziąć udział niezależnie od miejsca zamieszkania i bez skierowania lekarskiego.

Do badania uprawnione są Panie w wieku 50-69 lat (urodzone w latach: 1971-1952), które są ubezpieczone i nie były leczone z powodu raka piersi, a  także:

  • nie miały wykonanej mammografii w ramach Programu w ciągu ostatnich 24 miesięcy,
  • lub są w grupie ryzyka i w roku poprzedzającym otrzymały pisemne wskazanie do wykonania ponownej mammografii po upływie 12 miesięcy

Przypominamy o badaniu Paniom, które nigdy nie wykonywały mammografii!

Informujemy, iż w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Pań oraz personelu medycznego badania     i spotkanie edukacyjne są wykonywane z zachowaniem wszelkich  wymogów reżimu sanitarnego w zakresie wyposażenia pracowników w niezbędne środki ochrony osobistej, jak i procedur dezynfekcji pracowni i aparatury diagnostycznej oraz obsługi pacjenta.

W pracowni mogą jednocześnie przebywać tylko dwie Panie,  co  zapewnia możliwość utrzymania niezbędnego dystansu.  Przed badaniem Panie proszone są o wypełnienie ankiety. Do dyspozycji Pań są środki do dezynfekcji rąk. Prosimy o wyrozumiałość i zrozumienie dla podjętych środków ochrony oraz o stawienie się na badanie w maseczce ochronnej, a także w czasie wyznaczonym podczas rejestracji.

Zachęcamy uprawnione Panie do zgłoszeń na bezpłatne badanie profilaktyczne oraz uczestnictwa w spotkaniach edukacyjnych.

Tylko systematyczność w przestrzeganiu terminów kolejnych badań mammograficznych pozwala na wykrycie potencjalnego zagrożenia na bardzo wczesnym etapie rozwoju choroby, pozwalając rozpocząć natychmiastowe i skuteczne leczenie, które daje niemal 100 % gwarancję powrotu do zdrowia.

Zapraszamy na badania:

16-17  września  2021 – LIMANOWA

– parking Pływalni Limanowskiej, ul. Zygmunta Augusta 37

– badania od 9.00 do 16.00

 

Informacja-rejestracja:   12 6330218, 503 777 651

Ilość miejsc ograniczona!

 

MAMMOGRAFIA – badam się!

Plakat informujący o bezpłatnej mammografii
Wróć do góry