Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Atrakcje w ramach „Nocy Bibliotek” w MBP

Plakat informujący o akcji "Noc bibliotek" w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Limanowej

9 października Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej zaprasza na ciekawe atrakcje w ramach „Nocy Bibliotek”.

Początek o godzinie 11:00 warsztatami „Cook Book” czyli nauka gotowania z pomocą literatury dla dzieci. Dzieci razem z pracownikami Studia Kulinarnego Cook Nook wyczarują między innymi magiczne lody z dymu i smakowitą lemoniadę. Jak można połączyć książki i gotowanie? Dowiecie się właśnie tu!

O godzinie 15:00 wraz z autorem Pawłem Kopijerem rozpocznie się miniturniej gier planszowych Bohaterowie ,,Dwuświata” – Książkowy Rozwój wyobraźni skierowany do młodzieży. Powieść Fantasy pt. „Mrok we krwi” jest I tomem serii KRONIKI DWUŚWIATA. Ukazuje dwie różne historie dwójki bohaterów, którzy w wykreowanym uniwersum magii i miecza mierzą się z przeznaczeniem. Miłośnicy fantastyki – obecność obowiązkowa!

Również o godzinie 15:00 dla starszych czytelników odbędą się w Wypożyczalni dla dorosłych warsztaty herbaciane „Herbaciane smaki” czyli podróż z filiżanką herbaty, które prowadzić będą EtnoWarsztaty. Czy można poznawać świat poprzez herbatę? Oczywiście!

Przygotowując zupełnie różne herbaty przenieść można się będzie do kilku krajów przez Chiny, Indie i Tybet, nawet do Afryki. Warsztat polega bowiem na opowieści podróżniczej prowadzącej uczestników przez kilka krajów (Indie, Japonia, Etiopia, Iran, Tybet, Chiny, Maroko) połączonej z parzeniem lokalnych herbat.

Zapisy na wydarzenia – pod numerem telefonu 18 /337 21 40 do dnia 6 października.

Uwaga – ilość miejsc ograniczona. Zapraszamy!

 

 

Plakat informujący o akcji "Noc bibliotek" w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Limanowej
Wróć do góry