Deklaracja dostępności
Turystyka i Sport

Ponad 60 młodych kolarzy wystartowało w Mini Wyścigu Kolarskim

14 sierpnia na „ścieżce zdrowia” przy ul. Kusocińskiego w Limanowej odbył się Mini Wyścig Kolarski dla Dzieci i Młodzieży „Memoriał Henryka Łasaka”. Liczne grono młodych kolarzy rywalizowało o podium w sześciu kategoriach wiekowych z podziałem na chłopców i dziewczynki. Najlepsi zawodnicy otrzymali nagrody oraz puchary, które wręczał zwycięzcom Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda oraz Starosta Limanowski Mieczysław Uryga.

Zmaganiom młodych kolarzy towarzyszyła nie tylko piękna słoneczna pogoda, ale również wspaniała atmosfera, natomiast rozdanie nagród odbyło się w trakcie wielkiej burzy. Pomimo niekorzystnej aury nagrody powędrowały do zwycięzców, a upominki i medale do wszystkich uczestników wyścigu.

Do młodych kolarzy Burmistrz wraz ze Starostą skierowali wyrazy uznania za liczny udział w sportowej rywalizacji, natomiast zdobywcom miejsc na podium gratulowali najlepszych wyników. Zaprosili też najmłodszych na niedzielę do podziwiania kolarskich zmagań jakie będą miały miejsce podczas 23. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Memoriału Henryka Łasaka”.

Galeria

Wróć do góry