Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań – po raz kolejny będzie się można spisać na limanowskim rynku!

W najbliższy piątek 20 sierpnia biuro spisowe dla mieszkańców Miasta Limanowa ponownie uruchomione będzie na limanowskim rynku. Mieszkańcy Limanowej, którzy jeszcze nie dopełnili obowiązku spisowego będą mogli się spisać przy pomocy rachmistrzów oraz pracowników biura spisowego.

Akcja jest odpowiedzią na duże zainteresowanie spisem, które zorganizowano w piątek 13 sierpnia na limanowskim rynku.

Podobnie jak przed tygodniem biuro spisowe znajdować się będzie przy buzodromie na rynku miasta, a spisać można się będzie w godz. 9.00-13.00.

Celem szybkiego dokonania spisu najlepiej wcześniej przygotować sobie konieczne dane: numery PESEL wszystkich domowników, powierzchnię użytkową domu oraz przybliżony rok oddania budynku do użytku.

Zachęcamy do udziału w akcji, przypominając o obowiązku realizacji spisu !