Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

0d 1 do 10 września – przerwa technologiczna na Pływalni Limanowskiej

W dniach od 1 do 10 września br. niecki basenowe na Pływalni Limanowskiej będą nieczynne. Jak co roku, w tym czasie nastąpi PRZERWA TECHNOLOGICZNA. W wymienionym okresie korzystać można będzie z pozostałych atrakcji znajdujących się w budynku pływalni. 

Z początkiem września zaczynają się na basenie obowiązkowe prace konserwacyjno – remontowe. W tym czasie wykonane zostaną prace, których realizacja nie byłaby możliwa w trakcie codziennej eksploatacji. Podczas przerwy technologicznej przeprowadzona zostanie m.in. konserwacja niecek ze stali nierdzewnej czy wanien jacuzzi, a działania takie można wykonać tylko w momencie gdy nie ma wody w nieckach. Dodatkowo w trakcie przestoju odbywa się również czyszczenie i dezynfekcja pomieszczeń sanitarnych oraz prace remontowe.

Przerwa technologiczna nie oznacza całkowitego zamknięcia budynku Pływalni LimanowskiejW dniach od 1 do 10 września w godzinach od 14.00 do 22.00, nadal będzie można korzystać z: KRĘGIELNI, SQUASHA, SALI BILARDOWEJ, SAUNY FIŃSKIEJ, ŁAŹNI PAROWEJ i GROTY SOLNEJ.

Część basenowa będzie dostępna od 11 września br.

Ważność wszystkich karnetów elektronicznych zostanie automatycznie przedłużona o czas przerwy technologicznej.

Wróć do góry