Wicepremier Jarosław Gowin z wizytą w mieście Limanowa

W piątek 16 lipca Limanową odwiedził Wicepremier, Minister Rozwoju, Pracy i Technologii  Jarosław Gowin. Wraz z nim na spotkanie z władzami miasta przybył także Sekretarz Stanu, Pełnomocnik Prezesa Rady Ministrów do spraw promocji polskiej marki Andrzej Gut-Mostowy.

Goście odwiedzając Limanową odpowiedzieli na zaproszenie Burmistrza Miasta Władysława Biedy. Podczas spotkania Burmistrz wraz z Zastępcą Wacławem Zoniem omówili realizowane przez samorząd najważniejsze inwestycje miejskie wspominając o przyszłych planach i zamierzeniach na kolejne lata.

Włodarze miasta zaprezentowali swoje pomysły dotyczące uwypuklenia walorów turystycznych Miasta Limanowa oraz Beskidu Wyspowego, poprzez stworzenie infrastruktury podnoszącej atrakcyjność tego regionu. Przedstawiciele rządu odwiedzili  m.in. Miejską Górę – miejsce, którego głównie dotyczyły rozmowy na temat  zagospodarowania w infrastrukturę turystyczną.