Deklaracja dostępności
O mieście

Młodzież z limanowskiego „Strzelca” pomaga w działalności Powszechnego Punktu Szczepień przeciw Covid-19 w LDK

Od początku funkcjonowania Powszechnego Punktu Szczepień w Limanowskim Domu Kultury tj. od 6 maja br. młodzież zrzeszona w Związku Strzeleckim „Strzelec” (jednostka JR2402 Limanowa), pomaga na miejscu w bieżącym funkcjonowaniu placówki. Młodzi ludzie udzielają informacji osobom oczekującym na szczepienie, dbają o dezynfekcję pomieszczeń, wykonują pomiary temperatury, kontrolują porządek i właściwy sposób przemieszczania się osób zaszczepionych.

Nadzór i pieczę nad młodzieżą sprawuje Komendant Okręgu Południowego Związku Strzeleckiego „Strzelec”, dowódca jednostki st. Inspektor Stanisław Dębski.

Podziękowania za wielkie zaangażowanie w pomoc przy organizowaniu i na co dzień w funkcjonowaniu Powszechnego Punktu Sczepień wystosował do dowódcy Związku Strzeleckiego „Strzelec” oraz za jego pośrednictwem do młodzieży Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda. Z końcem roku szkolnego podziękowania takie otrzymali także dyrektorzy szkół średnich, do których uczęszczają młodzi ludzie zrzeszeni w limanowskim „Strzelcu”.

Przypomnijmy,  Powszechny Punkt Szczepień w LDK czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 13.00 do 21.00 oraz w soboty w godzinach od 8.00 do 16.00.

Zapisy na szczepienia można dokonywać:

– pod numerem telefonu:  790 203 105

– lub poprzez infolinię – na numer telefonu 989

Galeria

Wróć do góry