Deklaracja dostępności
Turystyka i Sport

II turniej z cyklu Limanowska Liga Kręgli Fińskich

Limanowska Liga Kręgów Fińskich jest organizatorem cyklu turniejów, które organizowane są na terenie pow. limanowskiego. Jeden z nich odbył się w ostatnim czasie na Orliku w Limanowej przy ul. Zygmunta Augusta.

Do turnieju zgłosiła się zdecydowana większość zespołów startujących w całym cyklu. Po pełnym emocji finale zwyciężyła drużyna KUBI SPORT(10pkt) pokonując (2:1) ROWERZYSTÓW(8pkt). Sensacją turnieju była drużyna KURCZAKI(6pkt) z Kasiny Wielkiej. Pod opieką animatora Artura Żaby ekipa zajęła 3 miejsce wygrywając z debiutującą w cyklu drużyną SZWAGRY(5pkt). Dotychczasowy lider klasyfikacji generalnej drużyna EDISON(4pkt) zajęła 5 miejsce i tym samym spadła w klasyfikacji generalnej.