10-lecie działalności Miejskiego Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Limanowej

We wtorek 6 lipca Jubileusz 10-lecia działalności świętował Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z.o.o. Jubileusz działalności Spółki był okazją do spotkania z władzami miasta Limanowa i uroczystego podsumowania 10-letniej działalności Zakładu.

Spotkanie rozpoczął Prezes Zarządu Spółki Henryk Kapera, który wspomniał pokrótce o historii jej powstania oraz podziękował wszystkim pracownikom za sumienną pracę.

Z okazji 10-lecia Spółki Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda wraz z Przewodniczącą Rady Miasta Limanowa Jolantą Juszkiewicz skierowali do Prezesa Zarządu Spółki gratulacje prężnego rozwoju zakładu oraz słowa podziękowania za realizację zadań Miasta związanych z gospodarką wodno-ściekową, co wpływa na poprawę jakości życia mieszkańców Limanowej. Wyrażając swą wdzięczność wszystkim uczestniczącym w spotkaniu pracownikom MZGKiM, na czele z Zarządem Spółki, złożyli oni także życzenia ciągłego rozwoju oraz wszelkiej pomyślności w realizacji planów i zamierzeń.