Kultura

II etap Dziecięcej Triady Artystycznej zakończony

Zakończył się II etap tegorocznej edycji Dziecięcej Triady Artystycznej – Spotkania Śpiewających Dzieci, organizowanej przez Limanowski Dom Kultury od wielu już lat. W tym roku, z uwagi na trwającą pandemię Covid-19 i związane z tym obostrzenia  konkurs zorganizowano w formule online, dlatego też praca Komisji polegała na obejrzeniu i wysłuchaniu 31 nagranych występów w czterech kategoriach wiekowych.

 

PROTOKÓŁ

SPOTKAŃ ŚPIEWAJĄCYCH DZIECI,

które odbyły się w Limanowskim Domu Kultury dnia 2 czerwca 2021 r.

DZIECIĘCA TRIADA ARTYSTYCZNA 2021

pod patronatem Burmistrza Miasta Limanowa

Komisja w Składzie:

–    Halina Dyczek – nauczyciel w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz w Limanowej,

–    Agnieszka Curzydło-Podgórny – nauczyciel w Zespole Placówek Oświatowych w Słopnicach, kierownik Dziecięcego Zespołu Regionalnego „Mali Słopniczanie”,

–    Teresa Staśko – nauczyciel w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz w Limanowej,

po wysłuchaniu 31 nagranych występów w czterech kategoriach wiekowych, postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

W KATEGORII I – przedszkole, klasa „0”

Soliści

I miejsce ex aequo otrzymują: Anna Stypuła z Miejskiego Przedszkola nr 2, Anna Zimniewska z Miejskiego Przedszkola nr 4 i Emilia Bukowiec z Przedszkola „Słoneczko”, ul. Reymonta 1.

II miejsce ex aequo otrzymują: Michał Włodarczyk z Miejskiego Przedszkola nr 4, Amelia Szewczyk z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 i Maria Krzywdzińska z Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego „Chatka Małego Skrzatka”.

III miejsce ex aequo otrzymują: Milena Krępic z Miejskiego Przedszkola nr 1, Alicja Bulanda z Miejskiego Przedszkola nr 2 i Natalia Mamak ze Szkoły Podstawowej nr 2.

Wyróżnienia otrzymują: Kornelia Iwan z Miejskiego Przedszkola nr 1 oraz Zuzanna Mikołajczyk ze Szkoły Podstawowej nr 2.

Zespoły

I miejsce otrzymuje zespół „Promyczki” z Miejskiego Przedszkola nr 4.

II miejsce otrzymuje zespół „Tygryski” z Przedszkola „Słoneczko”, ul. Reymonta 1.

III miejsce ex aequo otrzymują: zespół „Przyjaciółki” z Miejskiego Przedszkola nr 2 oraz duet Wiktoria Janczy i Julia Malec ze Szkoły Podstawowej nr 2.

W KATEGORII II – I-III klasa szkoły podstawowej

Soliści

I miejsce ex aequo otrzymują: Dorota Ryś z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1, Hanna Golonka ze Szkoły Podstawowej nr 2 i Adrianna Wrona ze Szkoły Podstawowej nr 2

II miejsce ex aequo otrzymują: Tymon Przechrzta z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1, Milena Piech ze Szkoły Podstawowej nr 3 i Alicja Rosiek z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4.

III miejsce otrzymuje Magdalena Ryś z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4.

Zespoły

I miejsce otrzymuje zespół „Super Szóstka” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4.

II miejsca nie przyznano.

III miejsce otrzymuje duet Julia Matusik i Emilia Smoter ze Szkoły Podstawowej nr 2.

W KATEGORII III – IV-VI klasa szkoły podstawowej

Soliści

I miejsce otrzymuje Zuzanna Krzywdzińska ze Szkoły Podstawowej nr 2.

II miejsce ex aequo otrzymują: Laura Lis ze Szkoły Podstawowej nr 2 i Alicja Tokarczyk ze Szkoły Podstawowej nr 3.

III miejsce otrzymuje Martyna Leśniak z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4.

Zespoły

I miejsce otrzymuje zespół „Nutki” z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4.

W KATEGORII IV – VII i VIII klasa szkoły podstawowej

Soliści

I miejsce otrzymuje Zuzanna Wrona ze Szkoły Podstawowej nr 2.

II miejsce otrzymuje Weronika Franczak z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz upominki. Za uzyskanie pierwszych miejsc oraz wyróżnień laureaci otrzymali nagrody książkowe i dyplomy.

Na tym protokół zakończono i podpisano.

 

Poniżej – nagrania konkursowe:

Wróć do góry