Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Wizyta Wicewojewody Małopolskiego na okoliczność uruchomienia Powszechnego Punktu Szczepień w LDK

W dniu 6 maja o godz. 13.00 uruchomiony został Powszechny Punkt Szczepień przeciw COVID-19 w Limanowskim Domu Kultury. W otwarciu Punktu Szczepień wziął udział Wicewojewoda Małopolski Józef Leśniak. Jeszcze przed przyjęciem pierwszych pacjentów Wicewojewoda wraz z Burmistrzem Miasta Limanowa Władysławem Biedą odwiedzili stanowiska szczepień.

Wizytując Powszechny Punkt Szczepień Wicewojewoda Józef Leśniak podkreślił,  że Małopolska znajduje się powyżej średniej krajowej jeśli chodzi o ilość wykonanych szczepień, a Powszechny Punkt Szczepień w Limanowskim Domu Kultury jest osiemnastym z czterdziestu, jakie działać będą w całym województwie.

Przypomnijmy – Powszechny Punkt Szczepień w Limanowskim Domu Kultury otwarty jest przez sześć dni w tygodniu, także w soboty. Od poniedziałku do piątku czynny jest w godz. 8.00 do 21.00, natomiast w soboty w godz. od 8.00 do 16.00.

Zapisy na szczepienia można dokonywać:

– pod numerem telefonu:  790 203 105

– lub poprzez infolinię – na numer telefonu 989

Działalność Powszechnego Punktu Szczepień umożliwia  sprawniejsze i szybsze dotarcie mieszkańców na szczepienie, co wpłynąć ma na ilość wykonanych szczepień w myśl założeń  Narodowego Programu Szczepień.

Galeria

Wróć do góry