Dla mieszkańców

Szczepienia przeciw Covid-19 – przed udaniem się na wizytę wypełnij Kwestionariusz

Od niespełna miesiąca w Limanowskim Domu Kultury działa Powszechny Punkt Szczepień przeciw COVID – 19. Przed szczepieniem obowiązkowe jest wypełnienie odpowiedniego Kwestionariusza, który jest podstawą kwalifikacji do szczepienia. Wymagany formularz można wypełnić wcześniej, przed udaniem się do punktu szczepień, co przyspieszy procedurę i skróci czas wizyty w punkcie szczepień.

Kwestionariusz dla osób dorosłych można pobrać TUTAJ

natomiast Kwestionariusz dla osób nieletnich dostępny jest TUTAJ

Powszechny Punkt Szczepień w LDK czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 13.00 do 21.00, a także w soboty w godzinach od 8.00 do 16.00.

Zapisy na szczepienia można dokonywać:

– pod numerem telefonu:  790 203 105

– lub poprzez infolinię – na numer telefonu 989

Zakłady pracy mogą dokonywać zbiorczych zgłoszeń poprzez przesłanie listy chętnych do szczepienia na adres poczty elektronicznej: szczepienia@miastolimanowa.pl

Przekazana przez zakłady pracy zbiorcza lista osób chętnych na szczepienia powinna zawierać  Imię i Nazwisko osoby do szczepienia oraz jej numer telefonu.