Deklaracja dostępności
Kultura

Ruszyły zapisy do pracowni warsztatowych w Limanowskim Domu Kultury

Już w czerwcu Limanowski Dom Kultury rusza z zajęciami dla dorosłych pragnących nadać nowe życie przedmiotom codziennego użytku. Dla wszystkich zainteresowanych technikami decoupage, pragnących poznać profesjonalne preparaty i akcesoria oraz chcących doskonalić technikę zdobienia przygotowano zajęcia „DECOUPAGE I NIE TYLKO”. Udział w warsztatach to gwarancja rozwoju zdolności manualnych, plastycznych i kompozycyjnych, nabycia umiejętności zdobienia rożnych powierzchni: drewnianej, szklanej, styropianowej i nie tylko. Uczestnicy dowiedzą się jak stosować poszczególne materiały, jak przygotować przedmiot do metamorfoz, jak malować komponować oraz jak efektywnie wykańczać. To tylko kilka z wyzwań, które czekają na zainteresowanych. Oprócz walorów edukacyjnych zapewniona jest dobra zabawa, relaks oraz wiele satysfakcji. Zajęcia odbywać się będą w pracowni plastycznej w każdy czwartek w godzinach od 16:30 – 18:00. Koszt miesięcznych zajęć – 60,00 zł.

Ciekawa oferta zajęć kierowana jest także do Seniorów – to warsztaty artystyczne w trakcie, których wykorzystując różne formy i techniki  plastyczne pod czujnym okiem instruktorki wykonać można będzie prawdziwe dzieła sztuki. Udział w zajęciach to nie tylko nabycie umiejętności właściwego zastosowania technik i przyrządów plastycznych, poznanie materiałów, sposobów łączenia ich ale i okazja do spotkania z innymi o podobnych zainteresowaniach. To okazja do twórczego spędzenia czasu,  odkrywania własnych talentów, rozwoju i relaksu!  Zajęcia odbywać się będą w pracowni plastycznej w każdy czwartek w  godzinach od 11:00 – 12:30. Koszt miesięcznych zajęć – 20,00 zł.

Ilość miejsc ograniczona.

Zajęcia zostaną uruchomione po zebraniu odpowiedniej liczby uczestników.     

Osoby zainteresowane ofertą zajęć kontaktować się mogą telefonicznie pod numerem telefonu 18/261 04 70 lub drogą elektroniczną pod adresem biuro@ldk.limanowa.pl

Wróć do góry