Punkt Bookcrossing w Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej

Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej wspólnie z Powiatowym Centrum Informacji Turystycznej zaprasza do korzystania z Punktu Bookcrossing mieszczącego się w siedzibie Powiatowego Centrum Informacji Turystycznej na limanowskim rynku.

Bookcrossing to inicjatywa, pozwalająca dzielić się książkami, co powoduje że są one w ciągłym „ruchu”. W budynku Powiatowego Centrum Informacji Turystycznej umieszczony został regał z książkami, które każdy może zabrać ze sobą do domu. Po przeczytaniu książkę można zachować dla siebie, polecić znajomym lub zwrócić, by inni czytelnicy też mogli skorzystać z lektury.

Jeżeli ktoś ma życzenie podarować książkę na bookcrossingową akcję, to należy ja przynieść do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Limanowej.

Zgodnie z zaleceniami Biblioteki Narodowej książki będą poddane trzydniowej kwarantannie, a następnie trafią na bookcrossingowy regał do PCIT, aby wyruszyć w dalszą literacką podróż.