Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Kwestionariusz dla osób udających się na szczepienie przeciw Covid-19

Na okoliczność uruchomienia Powszechnego Punktu Szczepień przeciw COVID – 19 w Limanowskim Domu Kultury udostępniamy Kwestionariusz, który wypełnia i podpisuje pacjent, przed udaniem się na szczepienie. Wypełniony Kwestionariusz jest podstawą kwalifikacji do szczepienia. Można go wypełnić wcześniej w domu, przed udaniem się do punktu szczepień.

Podstawą kwalifikacji do szczepienia przeciw COVID-19 jest Kwestionariusz wstępnego wywiadu. Na podstawie udzielonych odpowiedzi personel kwalifikujący do szczepienia podejmuje decyzję o wykonaniu szczepienia.

Kwestionariusz najlepiej wypełnić przed udaniem się do punktu szczepień, by w ten sposób uniknąć konieczności jego wypełniania na miejscu tuż przed szczepieniem, co przyspieszy procedurę i skróci czas wizyty w punkcie szczepień.

Kwestionariusz do wydruku można pobrać TUTAJ

Przypomnijmy – Powszechny Punkt Szczepień w LDK uruchomiony zostanie 6 maja o godz. 13.00. Punkt ten czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach od 13.00 do 21.00, a także w soboty w godzinach od 8.00 do 16.00.

Zapisy na szczepienia można dokonywać:

– pod numerem telefonu:  790 203 105

– lub poprzez infolinię – na numer telefonu 989

Zakłady pracy mogą dokonywać zbiorczych zgłoszeń poprzez przesłanie listy chętnych do szczepienia na adres poczty elektronicznej: szczepienia@miastolimanowa.pl

Przekazana przez zakłady pracy zbiorcza lista osób chętnych na szczepienia powinna zawierać  Imię i Nazwisko osoby do szczepienia oraz jej numer telefonu.

Rejestracja szczepień skontaktuje się z osobą do szczepienia, dokona jej rejestracji oraz ustali termin szczepienia.

 

Wróć do góry