Deklaracja dostępności
Kultura

I etap Dziecięcej Triady Artystycznej 2021 edycja ONLINE – rozstrzygnięty

Zakończył się I etap tegorocznej edycji Dziecięcej Triady Artystycznej – Mały Konkurs Recytacji Poezji Dla Dzieci pod patronatem Burmistrza Miasta Limanowa. W tym roku, z uwagi na trwającą pandemię Covid-19 i związane z tym obostrzenia konkurs przeprowadzony został w formule online, dlatego też praca Komisji Artystycznej oceniającej występy, polegała na obejrzeniu i wysłuchaniu 26 nagranych występów w czterech kategoriach wiekowych.

Poniżej protokół Komisji  z  I etapu Triady Artystycznej, natomiast link do galerii znajduje się tutaj: https://www.ldk.limanowa.pl/ga…

 

PROTOKÓŁ

MAŁEGO KONKURSU RECYTACJI POEZJI DLA DZIECI,

który odbył się w Limanowskim Domu Kultury dnia 27 maja 2021 r. DZIECIĘCA TRIADA ARTYSTYCZNA 2021

pod patronatem Burmistrza Miasta Limanowa

Komisja w składzie:

–    mgr Paulina Ablewicz – kierownik Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Nowym Sączu, Filia w Limanowej,

–    mgr Jolanta Bugajska – nauczyciel języka polskiego w I Liceum Ogólnokształcącym im. Władysława Orkana w Limanowej,

–    mgr Katarzyna Natanek – nauczyciel języka polskiego w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. ks. prof. Józefa Tischnera w Limanowej,

po wysłuchaniu 26 nagranych występów w czterech kategoriach wiekowych, postanowiła przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

W KATEGORII I – przedszkole, klasa „0”

I miejsce ex aequo otrzymują Adam Trzópek z Miejskiego Przedszkola nr 2 i Emilia Bukowiec z Przedszkola „Słoneczko”, ul. Reymonta 1.

II miejsce ex aequo otrzymują Maciej Frączek z Miejskiego Przedszkola nr 3, Łukasz Radzik z Miejskiego Przedszkola nr 4 oraz

Anna Głuszek z Niepublicznego Przedszkola Integracyjnego „Chatka Małego Skrzatka”.

III miejsce ex aequo otrzymują Anna Stypuła z Miejskiego Przedszkola nr 2 i Maria Sobuś z Miejskiego Przedszkola nr 4.

Wyróżnienie ex aequo otrzymują Wiktoria Wojtas ze Szkoły Podstawowej nr 2, Wiktoria Janczy ze Szkoły Podstawowej nr 2 oraz Tomasz Wrona z Niepublicznego Przedszkola integracyjnego „Chatka Małego Skrzatka”.

W KATEGORII II – I-III klasa szkoły podstawowej

I miejsce ex aequo otrzymują Zofia Trzópek ze Szkoły Podstawowej nr 2 i Hanna Bukowiec z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4.

II miejsce ex aequo otrzymują Julia Dutka z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 i Małgorzata Wideł z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4.

III miejsce ex aequo otrzymują Weronika Tokarz z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 i Iga Kolarczyk ze Szkoły Podstawowej nr 2.

W KATEGORII III – IV-VI klasa szkoły podstawowej

I miejsce otrzymuje Aleksandra Furtak z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4.

II miejsce ex aequo otrzymują Karol Mól ze Szkoły Podstawowej nr 3 i Jan Sobuś z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4.

II miejsce otrzymuje Justyna Szpilowska ze Szkoły Podstawowej nr 3.

W KATEGORII IV – VII i VIII klasa szkoły podstawowej

I miejsce otrzymuje Amelia Szewczyk z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4.

II miejsce otrzymuje Aleksandra Zimniewska z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz upominki. Za uzyskanie pierwszych miejsc oraz wyróżnień laureaci otrzymali nagrody książkowe i dyplomy.

Na tym protokół zakończono i podpisano.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnym i zarazem ostatnim etapie konkursu tj. w Spotkaniach Śpiewających Dzieci, które odbędą się już 2 czerwca 2021 r. (środa) również w Limanowskim Domu Kultury. Komisja Artystyczna rozpocznie przesłuchania o godz. 9:00.

Uczestników biorących udział w konkursie serdecznie zapraszamy do Limanowskiego Domu Kultury w dniu 30 czerwca 2021 r. na godz. 14:00 po odbiór dyplomów oraz nagród.

A oto występy uczestników I etapu Triady Artystycznej:

Wróć do góry