Europejski Zielony Tydzień – Weekend z Ekodoradcą

Rozpoczęła się  tegoroczna  edycja EU Green Week 2021 – Europejski Zielony Tydzień 2021. Jest to wydarzenie poświęcone kwestiom związanym z ochroną środowiska. Tegoroczna edycja przebiega pod hasłem „Zero zanieczyszczeń powietrza”. W ramach akcji zapraszamy na „Weekend z Ekodoradcą’’.

Głównym celem akcji jest promocja funkcjonującego w Urzędzie Miasta Punktu  „Czystego Powietrza”, odpowiadanie na pytania mieszkańców dot. uchwały antysmogowej oraz możliwości finansowania działań termomodernizacyjnych.

W Urzędzie Miasta Limanowa Ekodoradca szczegółowych informacji udziela:

pod nr tel.: 18 337 20 54 wew. 164

lub e-mailowo: emol@miastolimanowa.pl

Dla osób zainteresowanych Programem „Czyste Powietrze” powstał specjalny przewodnik, którego poszczególne strony zawierają informacje dotyczące m.in. składania wniosku na realizację inwestycji, podpisania i rozliczenia umowy dofinansowania oraz wysokości dotacji: