Deklaracja dostępności
Kultura

Wypełnij ankietę i miej wpływ na ofertę kulturalną LDK

Limanowski Dom Kultury zaprasza do wypełnienia ankiet dotyczących działalności placówki . W ten sposób instytucja kultury chce jak najlepiej dostosować swoją ofertę do oczekiwań osób z niej korzystających. Do wypełnienia są dwie krótkie ankiety, które umożliwią zebranie opinii na temat oferty i funkcjonowania Limanowskiego Domu Kultury.

Limanowski Dom Kultury od 45 lat  realizuje zadania w dziedzinie upowszechniania kultury, edukacji kulturalnej, wychowania, rozwoju i promocji amatorskiego ruchu artystycznego. Głównym celem działalności naszej jednostki jest umożliwienie społeczeństwu uczestnictwa w szeroko rozumianej kulturze. Chęć poznania opinii na temat oczekiwań mieszkańców naszego miasta i powiatu wynika również z rozpoczęcia działań w nowo wyremontowanym budynku, który stwarza zupełnie nowe możliwości upowszechniania kultury, a także z próby odnalezienia się w sytuacji pandemicznej.

Celem  zebrania opinii na temat oferty i funkcjonowania LDK dostępne są dwie ankiety: jedna – skierowana do rodziców, w celu poznania  preferencji co do udziału ich dzieci w warsztatach i wydarzeniach organizowanych w LDK oraz druga – skierowana do wszystkich chętnych.

Pytania w kwestionariuszu mają charakter pytań zamkniętych – tu należy wybrać konkretną odpowiedź oraz otwartych – gdzie udzielić należy krótkiej pisemnej wypowiedzi.

Ankiety mają charakter anonimowy, a dostępne są pod linkiem: ldk.limanowa.pl/ankieta

Wróć do góry