Międzyszkolny Konkurs Plastyczny „Limanowa w oczach dziecka”

Zachęcamy uczniów klas I-III ze szkół podstawowych z terenu Miasta Limanowa do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Limanowa w oczach dziecka”. Temat konkursu to „Najciekawsze miejsca w Limanowej i okolicach w różnych porach roku”.

Konkurs ma na celu dostrzeżenie przez dzieci piękna miasta, jego kultury, tradycji, wszystkiego, co je wyróżnia spośród innych miejsc oraz motywowanie uczniów do poznawania dziejów miasta, znanych postaci, ważnych obiektów. Ma on też zwrócić uwagę najmłodszych na turystykę i rekreację.

Technika wykonania prac jest dowolna, a obowiązujący format to A-3.

Prace nadsyłać należy do dnia 2 czerwca 2021 r. na adres:

Zespół Szkolno – Przedszkolny Nr 1 w Limanowej
ul. Marii Konopnickiej 4
34 – 600 Limanowa (z dopiskiem „ Limanowa w oczach dziecka”)

Informacje o konkursie uzyskać można pod nr tel. 18/337-11-71.

Konkurs objęty jest patronatem Burmistrza Miasta Limanowa Władysława Biedy oraz Dyrektora Zespołu Szkolno – Przedszkolnego Nr 1 Kazimiery Zięby.

W załączniku poniżej Regulamin konkursu wraz z wymaganym przy zgłoszeniu Oświadczeniem.