Deklaracja dostępności
Kultura

Konkurs literacki pod hasłem „Naprawdę nasza” czyli bajka o bibliotece marzeń w MBP

W bieżącym roku Miejska Biblioteka Publiczna w Limanowej realizuje projekt pt.: „Literacka podróż za jedną książkę czyli Majka z Siwego Brzegu powraca”. Istotnym elementem tego projektu jest konkurs literacki pod hasłem: „Naprawdę nasza” czyli bajka o bibliotece marzeń.

Naprawdę nasza czyli…nowoczesna, pełna nowych technologii, a może tradycyjna, jak ta opisana w książce Jaworczakowej, którą pamiętają nasze babcie?

Jakie są Wasze oczekiwania o bibliotece marzeń? Podejmijcie temat poprzez lekką formę bajeczki, w której można puścić wodze wyobraźni, bo przecież w bajkach wszystko zdarzyć się może.

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza do udziału trzy kategorie uczestników: dzieci, młodzież i osoby starsze, czekając na innowacyjne pomysły. Zwycięskie prace będą odczytane w radio RDN Małopolska oraz nagrane i publikowane na stronie MBP w Limanowej i bibliotek w powiecie limanowskim.

Termin składania prac – koniec czerwca br.

„Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury” w ramach programu: PARTNERSTWO DLA KSIĄŻKI.

 

Regulamin Konkursu dostępny jest TUTAJ

Formularz zgłoszeniowy do pobrania TUTAJ

Wróć do góry