Jakie wyzwania czekają miasta i gminy powiatu limanowskiego? – podziel się swoją opinią

W partnerstwie siła! Miasta i gminy powiatu limanowskiego pracują nad wspólną strategią rozwoju. Pierwszy efekt prac to „Raport diagnostyczny”. Dzięki badaniom opinii młodzieży, liderów i mieszkańców oraz analizie przemieszczania się osób korzystających z usług, udało się zidentyfikować potencjały, problemy i potrzeby obszaru partnerstwa. Ponadto w diagnozie zostały zawarte kluczowe dane dotyczące m.in. demografii, gospodarki, środowiska oraz lokalnego rynku pracy.

Na podstawie Raportu opracowana zostanie Strategia rozwoju partnerstwa, co pozwoli współpracującym ze sobą samorządom ubiegać się o środki zewnętrzne, w tym unijne, na realizację zadań, które w największym stopniu poprawią sytuację mieszkańców oraz przyczynią się do rozwoju obszaru partnerstwa.

Zachęcamy do lektury Raportu:

/files/download/posts_import/S_CWD_LIM_raport_diagnostyczny_2021_04_15-1618561987.pdf

i wyrażenia opinii na jego temat za pośrednictwem ankiety internetowej.

Ankieta jest anonimowa i będzie dostępna do 27 kwietnia 2021 roku.

Link do ankiety: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=sp2f3f7gL0a7U55xJZ-OZYgmJjfR-a5IkJghyeigndVUME1KWDRaMzdRTzQzUURZM0FMSDZJSzdVTS4u