Deklaracja dostępności
Edukacja
.cls-1{fill:none;stroke:#000;stroke-linecap:round;stroke-linejoin:round;stroke-width:1.5px;}

I miejsce dla Karola Frączka – ucznia ZSP nr 4 w Limanowej w Konkursie „Pięknego czytania prozy w języku angielskim”

Karol Frączek, uczeń Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 w Limanowej zajął I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie „Pięknego czytania prozy w języku angielskim”, organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 36 w Bytomiu.

Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas 4-6 i polegał na przeczytaniu fragmentu prozy w języku Szekspira. Ocenianie były dykcja, poprawność wymowy, interpretacja i płynność czytania.

Do etapu szkolnego z ZSP nr 4 zgłosiły się 4 osoby: Karol Frączek z klasy 6a oraz Julita Bartusiak, Kamila Kokot i Martyna Leśniak z klasy 6b.  Nauczycielka języka angielskiego Ewa Binek zaproponowała uczniom czytanie fragmentu z „Małego Księcia” Antoine de Saint-Exupéry. Nagrania wszystkich uczestników są dostępne tutaj: https://www.zsp4.limanowa.pl/2021/03/ogolnopolski-konkurs-czytania-prozy-w-jezyku-angielskim/

W konkursie wzięło udział ponad 200 osób z całej Polski. Jury zdecydowało o przyznaniu 5 pierwszych miejsc, a jedno z nich zdobył właśnie Karol Frączek. Gratulujemy życząc dalszych sukcesów w przygodzie z językiem angielskim!

Zwycięskie nagranie Karola dostępne jest tutaj

Wróć do góry