Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

6 maja ruszy masowy punkt szczepień w Limanowskim Domu Kultury

W czwartek 6 maja o godz. 13.00 ruszą szczepienia w masowym punkcie szczepień zlokalizowanym w Limanowskim Domu Kultury. Samorząd Miasta Limanowa w ciągu ostatnich tygodni zajmował się organizacją miejsca, gdzie będą wykonywane szczepienia oraz kompletowaniem kadry tworzącej zespoły szczepień. Szczepienia w masowym punkcie szczepień w Limanowskim Domu Kultury wykonywane będą od poniedziałku do piątku w godz. od 13.00 do 21.00 oraz w soboty w godz. od 8.00 do 16.00.

Limanowski punkt szczepień powszechnych przeszedł kontrolę z Narodowego Funduszu Zdrowia i jest już gotowy do przyjmowania pacjentów chcących zaszczepić się przed koronawirusem. Punkt szczepień mieści się tuż za głównym wejściem w budynku LDK.

Stanowiska do wykonywania szczepień przygotowane zostały zgodnie z wymogami, by bezpiecznie móc szczepić chętne osoby. Odpowiednio w tym zakresie został także przeszkolony personel medyczny. Liczba wykonywanych szczepień zależna będzie od ilości dostarczanych do punktu szczepionek.

Naszym celem jest zaszczepienie jak największej liczby mieszkańców Limanowszczyzny, dlatego zdecydowaliśmy się na uruchomienie takiego punktu w mieście. Limanowski Dom Kultury wybrany został jako miejsce realizacji planu powszechnych szczepień  ze względu na odpowiednie warunki obiektu oraz jego dogodną lokalizację – mówi Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda.

 

Galeria

Wróć do góry