Turystyka i Sport

Piłkarze z klubów sportowych z miasta Limanowa nagrodzeni w Plebiscycie Podokręgu Piłki Nożnej

6 marca w Starostwie Powiatowym w Limanowej miało miejsce podsumowanie Plebiscytu na Najpopularniejszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej w 2020 roku. W Plebiscycie organizowanym przez Zarząd Podokręgu Piłki Nożnej w Limanowej wyróżnionych zostało 5 sportowców reprezentujących kluby z Miasta Limanowa.

Plebiscyt na Najpopularniejszego Piłkarza i Trenera Ziemi Limanowskiej przeprowadzony został w kilku kategoriach, a głosowanie odbywało się poprzez ankiety zamieszczone na portalu limanowa.in.

W kat. Najpopularniejszy Piłkarz Ziemi Limanowskiej IV ligi II MIEJSCE zdobył KAROL MUS z MKS „Limanovia”

Natomiast WYRÓŻNIENIA za osiągnięte w minionym roku wyniki sportowe otrzymali:

MAREK MROŻEK- MKS „Limanovia”  /Varsovia/

WITOLD MROŻEK – MKS „Limanovia”

PRZEMYSŁAW GOŁĄB – MKS „Limanovia”

MICHAŁ KĘSKA – LKS „Płomień” /Cracovia/

Nagrodzeni piłkarze od przedstawicieli Zarządu Podokręgu Piłki Nożnej otrzymali Statuetki i Listy Gratulacyjne, a słowa uznania i gratulacje wyróżnionym sportowcom złożył także Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda.

Z uwagi na pandemię podsumowanie Plebiscytu odbyło się przy zachowaniu wymogów reżimu sanitarnego (m.in. maseczki ściągano tylko do pamiątkowego zdjęcia).