Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

„Kandydatki na żonę” – premiera Teatru „Co się stało?!” ON-LINE

Limanowski Dom Kultury zaprasza na najnowszą premierę Teatru „Co się stało?!”, od 2009 roku działającego przy LDK. 14 lutego, w walentynkowy wieczór o godz. 20:00, widzowie zobaczą sztukę „Kandydatki na żonę” do scenariusza Andrzeja Dembończyka. Będzie to już dziesiąta premiera Teatru „Co się stało?!”, czwarta w reżyserii Marcina Króla. Premiera będzie mieć formę ON-LINE i będzie można ją obejrzeć za pośrednictwem oficjalnego kanału Youtube Limanowskiego Domu Kultury.

Teatr „ Co się stało”, tym razem pragnie przedstawić widzom pełen pikanterii, śmiechu oraz niespodziewanych zdarzeń spektakl pod tytułem „Kandydatki na żonę”, inspirowany klimatem początku XX wieku, gdzie miłość pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Czy główny bohater posłucha głosu swojego serca, czy rad swojego wujostwa? Przed nim wielkie wyzwanie, a zarazem ciąg zdumiewających wydarzeń…

W spektaklu występują:

JAKUB MOSKAL – w roli Wiktora

ALEKSANDRA TROJANOWSKA – w roli Zofii

KACPER ŁYSZCZARZ – w roli Zenona

KINGA JAROMIN – w roli Anny

ALEKSANDRA STARZYK – w roli Barbary

JOANNA KAPITAN – w roli Celiny

PATRYCJA MICHALIK –  w roli Zyty

ANETA ZIMIRSKA – w roli Róży

KACPER WĄTROBA – w roli Wojciecha

Scenografię do projektu Kacpra Łyszczarza wykonali Zofia Ślezak i Marian Florek. Muzykę do spektaklu opracowała Aleksandra Trojanowska.

Realizacja nagrania i montaż – Jerzy Dudek i Zbigniew Twaróg.

Link do transmisji będzie dostępny zarówno na oficjalnej stronie Limanowskiego Domu Kultury, portalu limanowa.in jak i na oficjalnym profilu facebookowym LDK.

Wróć do góry