Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

I konkurs plastyczny „Kreatywna pisanka”

Limanowski Dom Kultury ogłosił I konkurs plastyczny „Kreatywna pisanka”, w którym dzieci z przedszkoli miejskich i gminnych zawalczą o nagrody dla swoich placówek poprzez stworzenie kolorowych pisanek.


Celem konkursu jest ukazanie piękna i pielęgnowanie tradycji świąt Wielkanocnych, rozwijanie zainteresowań i umiejętności plastycznych dzieci, rozbudzanie wyobraźni i kreatywności wśród dzieci, poszerzenie wiedzy z zakresu różnych technik, integracja dzieci poprzez wspólną działalność plastyczną, promowanie aktywności twórczej dzieci, aktywizacja grup przedszkolnych i możliwość prezentacji swoich prac na terenie Limanowej.

Konkurs ten adresowany jest do dzieci przedszkolnych uczęszczających do przedszkoli i oddziałów przedszkolnych na terenie Miasta i Gminy Limanowa. I Konkurs plastyczny „Kreatywna PISANKA” jest nową inicjatywą Limanowskiego Domu Kultury. Zrealizowany będzie w formie II etapów, w trakcie których zadaniem uczestników konkursu będzie przygotowanie przestrzennej pisanki. Zwycięskie prace zostaną ustawione w instytucjach użyteczności publicznej na terenie Limanowej, dzięki czemu będą stanowić kolory i piękny element wystroju świątecznego i każdy będzie mógł zobaczyć je na żywo.

W konkursie przewidziane są nagrody finansowe dla zwycięskich placówek w wysokości: 2000 zł, 1500 zł, 1000 zł oraz dwa bony na nagrody rzeczowe w kwocie 300 zł każdy.

Regulamin oraz karta zgłoszenia do pobrania poniżej. W razie pytań zachęcamy do kontaktu 18/337 16 03; 18/261 04 72.

Mamy nadzieję, że udział w tym konkursie pozwoli nie tylko na rozwinięcie umiejętności manualnych i pracy w grupie wśród najmłodszych, ale także wniesie radość i kolor w otaczającą nas trudną rzeczywistość.


Więcej na www.ldk.limanowa.pl oraz na oficjalnym profilu facebookowym LDK.

Pliki do pobrania

Wróć do góry