Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Pomagamy w dowozie na szczepienia

Urząd Miasta Limanowa informuje, że osoby, które zdecydowały się zaszczepić i dokonały rejestracji w placówce Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ), a które jednocześnie są osobami niepełnosprawnymi i mającymi trudności z samodzielnym dotarciem do punktu szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2, proszone są o kontakt telefoniczny z tutejszym urzędem pod numerem: 18 3372-054 wew. 161 lub 162 celem zorganizowania dla nich transportu.

W związku z poleceniem Wojewody Małopolskiego Nr 4/21 z dnia 14.01.20121. Urząd Miasta Limanowa informuje, że osoby, które zdecydowały się zaszczepić i dokonały rejestracji w placówce Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ), a które jednocześnie są osobami niepełnosprawnymi i mającymi trudności z samodzielnym dotarciem do punktu szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2, proszone są o kontakt telefoniczny z tutejszym urzędem pod numerem: 18 3372-054 wew. 161 lub 162 celem zorganizowania dla nich transportu.

Transport organizowany przez Urząd Miasta Limanowa przeznaczony będzie przede wszystkim dla osób posiadających:
– aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu znacznym o kodzie R lub N, lub odpowiednio I grupę ze schorzeniami
– oraz dla osób mających obiektywne i niemożliwe do przezwyciężenia we własnym zakresie trudności w samodzielnym dotarciu do najbliższego punktu szczepień.

Jednocześnie informuje się, że dzwoniąc pod wyżej wskazany numer telefonu, można uzyskać informacje o szczepieniach przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 (infolinia).

Wróć do góry