Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

100. urodziny Rozalii Mamak

100 lat życia ukończyła mieszkanka Limanowej Rozalia Mamak. Na ręce córki Stanisławy i wnuczki Małgorzaty, władze miasta złożyły Jubilatce życzenia.

Rozalia Mamak z domu Krajewska, urodziła się 1 stycznia 1921 r. w Siekierczynie. W 1936 r. wyszła za mąż na Stanisława Mamaka ze Starej Wsi. Wraz z mężem zamieszkała na swojej ojcowiźnie w Siekierczynie. Od 32 lat, po śmierci męża mieszka w Limanowej u córki Marii przy ul. Kościuszki.

Jubilatka urodziła 6 dzieci, doczekała się 7 wnuków i 14 prawnuków oraz 3 praprawnuków. Była aktywna społecznie na rzecz Kościoła, szkoły wsi. Mimo iż dożyła tak sędziwego wieku, jest sprawna, posługuje się telefonem komórkowym, słucha radia i ogląda telewizję.

Z okazji tak pięknego jubileuszu władze miasta wystosowały dla Jubilatki list gratulacyjny wraz z pamiątką albumem „Ślady Świętego na Ziemi Limanowskiej”, które odebrała córka Stanisława i wnuczka Małgorzata. Życzenia jeszcze wielu lat życia upływającego w spokoju, dobrym zdrowiu i pomyślności dotarły do Jubilatki.

Galeria

Wróć do góry