Nabór na mieszkania przy ulicy Fabrycznej

Ruszył IV nabór na mieszkania w bloku przy ul.Fabrycznej.

1. Przystąpić do programu może każdy, niezależnie od wieku, niezależnie czy jest mieszkańcem miasta czy też obecnie mieszka gdzie indziej, z wyłączeniem osób, które we wcześniejszych naborach podpisały ze Spółką umowę rezerwacyjną.
2. Do programu może przystąpić także osoba, która posiada mieszkanie lub dom.
3. Każdy przystępujący musi posiadać zdolność finansową ocenianą przez Komisję
4. Wobec Wnioskodawcy w okresie 3 lat poprzedzających złożenie wniosku nie mogło się toczy postępowanie egzekucyjne na kwotę wyższą niż 1 tys. zł.
5. Mieszkanie można zakupić i mieszkać samemu z rodziną lub udostępniać je na cele mieszkaniowe innej osobie
6. Mieszkanie można wykupić w ratach miesięcznych do dnia 30.04.2039 roku lub już po dwóch latach wpłacania rat wykupowych jednorazowo wpłacić resztę wartości mieszkania i stać się pełnoprawnym właścicielem.
7. Wnioski będą przyjmowane od 14 grudnia 2020r do 8 stycznia 2021r.
8. Pod telefonem 18 3371302 lub 18 3372 491 można umówić się na oglądanie lokali mieszkalnych.