Miasto otrzymało samochód

Dzisiaj tj. 7 grudnia 2020 r. odbyło się oficjalne przekazanie samochodu przez Powiatową Inspekcję Weterynaryjną dla Urzędu Miasta w Limanowej. Kluczyki do samochodu marki Fiat Panda na ręce Burmistrza Miasta Limanowa Władysława Biedy, przekazała Pani Aneta Kawula- Powiatowy Lekarz Weterynarii w Limanowej.

Z pojazdu który dotychczas był do dyspozycji Inspekcji Weterynaryjnej, od teraz będzie korzystać miejska jednostka- Centrum Utrzymania Miejskich Obiektów. Dodatkowy samochód w CUMO ułatwi pracę pracownikom jak również pozwoli na szybsze i bardziej sprawne wykonywanie usług dla szkół i pozostałych miejskich jednostek.

Podziękowania dla Powiatowej Inspekcji Weterynaryjnej składamy na ręce Pani Anety Kawula Powiatowego Lekarza Weterynarii w Limanowej.