Inwentaryzacja źródeł ogrzewania w mieście

W Mieście Limanowa trwa inwentaryzacja źródeł ogrzewania we wszystkich budynkach.

Mieszkańcy mogli do tej pory wypełnić papierowe ankiety i złożyć w Urzędzie Miasta. Dla ułatwienia zadania – osoby, które jeszcze takiej ankiety nie uzupełniały, mogą skorzystać z wersji on-line pod linkiem:

INWENTARYZACJA ŹRÓDEŁ OGRZEWANIA W MIEŚCIE LIMANOWA – ANKIETA

Inwentaryzacja będzie również prowadzona przez pracowników Urzędu Miasta podczas kontroli palenisk wraz ze Strażą Miejską.

Przypomnijmy – ankieta służy do stworzenia Bazy Inwentaryzacji Ogrzewania Budynków w Małopolsce. Uzupełnianie bazy pomoże w oszacowaniu ilości urządzeń grzewczych podlegających wymianie zgodnie z zapisami tzw. Uchwały Antysmogowej dla Województwa małopolskiego i pomoże w określeniu zapotrzebowania na udział w zewnętrznych programach dotacyjnych dotyczących wymian źródeł ogrzewania, dociepleń budynków oraz montażu odnawialnych źródeł energii.

Liczymy na zrozumienie i wsparcie w realizacji zadania.