Limanowski Dom Kultury – efektowne zmiany

Dobiega końca inwestycja przebudowy Limanowskiego Domu Kultury, dzięki której nie tylko zmieniła swoją wizualizację bryła budynku. Efektowne zmiany zobaczyć można dopiero wewnątrz.

Obecnie budynek nie jest jeszcze oddany do użytku, toczą się procedury odbioru. Następnym działaniem będzie pozyskanie zgody na jego użytkowanie, w formie decyzji wydanej przez Powiatowy Nadzór Budowlany. Po otrzymaniu decyzji na użytkowanie, obiekt rozpocznie swoją działalność. W chwili obecnej prowadzone są ostatnie prace kosmetyczne, wyposażane są pracownie.

Przypominamy, dzięki modernizacji budynek zyskał większą i nowocześnie wyposażoną salę widowiskowo-kinową na 435 miejsc wraz z zapleczem, małą salę konferencyjno-teatralną oraz nowe zaplecza techniczne. Nowoczesny wygląd zyskały korytarze i foyer. Na 2 piętrze budynku znajdą się pomieszczenia biurowe i sale: taneczna, teatralna i muzyczna oraz pracownie: ceramiczna, plastyczna i integracyjna. Zapraszamy do obejrzenia najnowszej fotogalerii.