Deklaracja dostępności
Inwestycje i Gospodarka

Zakończenie robót budowlanych w bloku przy ul. Fabrycznej

Prace budowlane związane z budową bloku mieszkalnego wielorodzinnego wraz z infrastrukturą przy ul. Fabrycznej, zostały zakończone. Dzisiaj nastąpił odbiór końcowy robót budowlanych i przekazanie budynku miejskiej spółce MZGKiM, która prowadzi inwestycję, na podstawie umowy z miastem.


W odbiorze budynku wzięli udział: włodarze miasta, przedstawiciele miejskiej spółki MZGKi M, wykonawca robót Firma Budowlana „Gurgul”, inspektorzy nadzoru oraz kierownicy robót i budowy. Jest to końcowy punkt rozpoczętego w lutym 2019 r. programu „Mieszkać w Limanowej”. W najbliższych dniach zostanie złożony wniosek do Państwowego Inspektora Nadzoru Budowlanego, o wydanie pozwolenia na użytkowanie budynku. Uzyskane pozwolenie da możliwość sfinalizowania sprzedaży mieszkań i podpisania aktów notarialnych.

Blok mieszkalny przy ulicy Fabrycznej mieści 22 mieszkania, z atrakcyjnymi aranżacjami. Budynek wyposażony jest w nowoczesną infrastrukturę o wysokim standardzie elektrotechnicznym i telekomunikacyjnym (światłowody). Estetyczny i nowoczesny wygląd budynku oraz mieszkań, spokojne położenie w dzielnicy Sowliny pozwalają sądzić, iż jest to oferta o najwyższym standardzie mieszkaniowym na limanowskim rynku nieruchomości.

W chwili obecnej jest jeszcze kilka mieszkań do nabycia. Szczegóły dotyczące inwestycji i wykupu mieszkań można znaleźć na stronie internetowej: 
www.mieszkania.miasto.limanowa.pl.

Galeria

Wróć do góry