Deklaracja dostępności
O mieście

Otwarta Strefa Aktywności – odbiór techniczny inwestycji

Dzisiaj odbiór techniczny Otwartej Strefy Aktywności przy ul. Czecha. Jeszcze utwardzenie nawierzchni, posianie trawy i nowa strefa rekreacyjna, zostanie otwarta dla użytkowników.

Kompleks rekreacyjno-sportowy składa się z siłowni zewnętrznej i placu zabaw. Siłownie wyposażono w urządzenia gimnastyczne: biegacz, motyl/prasa ręczna, narciarz podwójny, przywodziciel, odwodziciel, wioślarz, twister, wahadło. Ponadto plac wyposażono w ławkę w formie pierścienia. Na placu zabaw znajdują się: karuzela, zestaw sprawnościowy z wieżą, linearny zestaw sprawnościowy, sześciobok sprawnościowy, huśtawka wahadłową podwójną: typu bocianie gniazdo oraz siedzisko, balansująca belka sprawnościową. Jest też stół do gry w szachy i chińczyka oraz ławki.

Inwestycję wykonała, wyłoniona w drodze postępowania przetargowego, firma EPX Architektura Ogrodowa z Pustkowa, a środki na jej wykonanie miasto pozyskało z rządowego programu rozwoju małej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej o charakterze wielopokoleniowym tzw. Otwarte Strefy Aktywności (OSA) Edycja 2019 z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej.

Galeria

Wróć do góry