Obwodowe Komisje Wyborcze – zmiana siedzib

W niedzielę wybory powszechne na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej zarządzone na 2020 rok. Na terenie miasta Limanowa przygotowano 15 obwodów wyborczych. 13 z nich ma stałą, niezmienną siedzibę. W dwóch obwodach zmienione zostały siedziby – lokale wyborcze. Poniżej zamieszczamy szczegółowy wykaz siedzib i granic miejskich, obwodowych komisji wyborczych.

UWAGA – ZMIANY!

W tym roku nastąpiła zmiana siedziby obwodowej komisji wyborczej Nr 8 i Nr 11.

– siedziba obwodowej komisji wyborczej nr 8 znajdująca się dotychczas w budynku Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Matki Boskiej Bolesnej 13 została przeniesiona do Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych przy ul. Jana Pawła II 42A (wejście C od strony ul. Kopernika).

oraz

– siedziba obwodowej komisji wyborczej nr 11 znajdująca się dotychczas w budynku Muzeum Regionalnym Ziemi Limanowskiej przy ul. Józefa Marka 13 została przeniesiona do budynku Ochotniczej Straży Pożarnej przy ul. Zygmunta Augusta 35.