„Tak długo człowiek żyje, póki pozostaje w sercu, póki utrwala go pamięć”

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 17 kwietnia zmarł P. Ludwik Suś – były pracownik Urzędu Miasta Limanowa.

P. Ludwik Suś – w latach 1975-1986 pracował w Urzędzie Miasta i Gminy Mszana Dolna. Zajmował się sprawami wojskowymi oraz obroną cywilną. Następnie w latach od 1986-1992 pracował w Urzędzie Rejonowym w Limanowej. W 1993-2010 był pracownikiem Urzędu Miasta Limanowa ,gdzie był pełnomocnikiem ds. informacji niejawnych, zajmował się sprawami wojskowymi oraz obronnością.
Odejście z doczesnego świata każdego człowieka jest ogromnym ciosem i niepowetowaną stratą dla najbliższych. Nikt nie lubi pożegnań, szczególnie tych ostatnich, tym bardziej, jeśli dotyczą ukochanych członków rodziny, przyjaciół, kolegów z pracy, serdecznych znajomych…

Rodzinie i bliskim składamy wyrazy najgłębszego współczucia.

Burmistrz i Pracownicy Urzędu Miasta Limanowa