Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

Odkrywanie Beskidu Wyspowego w nowej formule

Z powodu epidemii koronawirusa tegoroczna jedenasta edycja akcji Odkryj Beskid Wyspowy 2020 będzie zorganizowana w nowej formule. Zamiast grupowych wędrówek i spotkań na szczycie turyści będą odkrywać Beskid Wyspowy indywidualnie z zachowaniem obostrzeń sanitarnych. Uzgodniony program wędrówek nie ulega jednak zmianie poza Fetiwalem Beskidzkie Rytmy i Smaki.


1 Maja 2020 roku o godz.11.00 zapraszam na transmisję live Telewizji Limanowskiej TV 28 z symbolicznego rozpoczęcia akcji Odkryj Beskid Wyspowy 2020.
 
Przy kapliczce Św. Ambrożego w Mszanie Dolnej patrona pszczelarzy zostanie odprawiona/ wyjątkowo bez udziału osób/ jak co roku Msza Święta przez księdza Tadeusza Boguckiego proboszcza Parafii w Rabce Zaryte tym razem w intencji Odkrywców Beskidu Wyspowego i pszczelarzy.

Program:
– reportaż – Główny Szlak Beskidu Beskidu Wyspowego
– Msza Święta
– koncert

Na turystów, którzy przejdą wszystkie zaplanowane na 2020 rok wyspowe szlaki czekają tradycyjnie „Złote Rysie”. Będzie również konkurs na najciekawsze zdjęcia i relacje z atrakcyjnymi nagrodami. 1 Maja chcemy połączyć się z wszystkimi sympatykami Beskidu Wyspowego za pomocą łączy internetowych. Transmisję będzie można oglądać na stronie www.tv28.pl, oraz na Facebooku ️- TV28 i odkryjbeskidwyspowy.

Czesław Szynalik
Organizator OBW

Poniżej program XI edycji akcji ODKRYJ BESKID WYSPOWY 2020

Pliki do pobrania

Wróć do góry