Deklaracja dostępności
Dla mieszkańców

XV Slalom Gigant o puchar Burmistrza Miasta Limanowa

Z okazji ferii zimowych Urząd Miasta Limanowa zorganizował XV Slalom Gigant o puchar Burmistrza Miasta Limanowa na stacji narciarskiej Limanowa Ski. Były to amatorskie zawody w narciarstwie alpejskim (slalom gigant), które odbyły się 6 lutego 2020 roku. W tym roku chęć udziału w zawodach wyraziło 73 uczestników. Była to idealna okazja, aby sprawdzić swoje umiejętności narciarskie, a zarazem dobrze się bawić na świeżym powietrzu.


SLALOM GIGANT to amatorskie zawody w narciarstwie alpejskim dla osób niezrzeszonych w klubach. Zawody organizowane były w 5 kategoriach wiekowych z podziałem na dziewczęta i chłopców oraz kobiety i mężczyzn. Tego dnia na Łysej Górze panowały dobre warunki pogodowe.

Klasyfikacja zawodów została przeprowadzona na podstawie czasu, w poszczególnych kategoriach wiekowych. Zawodnicy startowali począwszy od najmłodszej grupy dziewcząt i chłopców, aż po najstarszą grupę kobiet i mężczyzn. A było o co walczyć. Zwycięzcy wszystkich kategorii otrzymali nagrody rzeczowe oraz puchary, medale i dyplomy.

WYNIKI SZCZEGÓŁOWE /plik pdf/


Organizatorem zawodów był Wydział Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki Urzędu Miasta Limanowa, a honorowy patronat nad wydarzeniem sprawował Burmistrz Miasta Władysław Bieda.

Galeria

Wróć do góry