Inwestycyjne postępy LDK i nowej siedziby biblioteki

Trwają prace wykończeniowe przy przebudowie Limanowskiego Domu Kultury i budowie nowej siedziby biblioteki. Zapraszamy do środka, na wirtualny spacer w blasku oświetlenia LED.

Część obiektu, która przeznaczona jest na siedzibę limanowskiej książnicy jest już gotowa do oddania. W chwili obecnej przygotowywana jest specyfikacja pod wyposażenie biblioteki. Po jej skompletowaniu, ogłoszony zostanie przetarg na zakup i dostawę wyposażenia biblioteki w regały książkowe, szafki i stoliki.

Natomiast w pomieszczeniach Limanowskiego Domu Kultury prace wykończeniowe trwają. Zamontowano oświetlenie, przygotowywana jest przestrzeń pod posadowienie foteli w sali widowiskowej, montowana jest scena. Trwają prace wykończeniowe z montażem elementów dekoracyjnych w foyer i korytarzach. Równocześnie wyposażana jest mała sala konferencyjno-teatralna.