XV SLALOM GIGANT

Gorąco zapraszamy miłośników białego szaleństwa do zapisów na amatorskie zawody narciarskie XV Slalom Gigant o Puchar Burmistrza Miasta Limanowa, które odbędą się w czwartek – 6 lutego 2020 r. na stacji narciarskiej Limanowa Ski.

Zgłoszenia (imię i nazwisko uczestnika, data urodzenia, adres zamieszkania, kategoria, nr telefonu, adres e-mail) Załącznik nr 1 do Regulaminu należy kierować osobiście do Urzędu Miasta Limanowa, ul. Jana Pawła II 9, Wydział Promocji, Kultury, Sportu i Turystyki lub mailowo na adres: promocja@miasto.limanowa.pl w nieprzekraczalnym terminie do dnia 4 lutego 2020 r. do godz. 12.00. Nie przewiduje się zapisów w dniu zawodów.

Oświadczenie stanowiące Załącznik nr 2 do Regulaminu prosimy o wypełnienie i dostarczenie w dniu zawodów przy odbiorze numerów startowych.

Uwaga! Ilość miejsc ograniczona (100 zawodników), decyduje kolejność zgłoszeń.